הבלוג של אורין

כל מה שתרצו לדעת מבית אורין הפקות

כשחלומות, יצירתיות ופרקטיקה נפגשים - כנס המצוינות 2019 יוצא לדרך

כחלק מתהליך של התפתחות וצמיחה, לאורך השנים השתתפנו בהרצאות, כנסים מקצועיים והשתלמויות, על מנת להכיר את המגמות האקטואליות בארץ ובעולם בתחום ניהול משאבי האנוש והרווחה וכך להבין את הצרכים והדרישות של לקוחותינו.

מדי שנה חברנו לגופי משאבי אנוש שונים וטובים על מנת לפגוש את הקהילה וללמוד כיצד לבנות עבור מנהלי משאבי האנוש את הפלטפורמה הרלוונטית ביותר להעברת מסרים ויצירת מעורבות דרך יציאה משגרה של עובדים באירועים, בכנסים ובסדנאות השונות.

אחרי שנים גדושות בהפקות אירועים מכל הסוגים, עם כוונה תמידית לייצר חוויות יוצאות דופן ללקוחותינו נפגשנו עם ד”ר שלומית קמינקא והגברת מירב אפיריון מהעמותה לניהול משאבי אנוש בישראל המפגש והחיבור היה מיידי. העמותה מובילה את העשייה המקצועית בתחום משאבי האנוש בארץ ומקדמת חדשנות והצטיינות בתחום. באופן מיידי היה ברור לנו ולצוות העמותה שנועדנו לעבוד וליצור יחד, על בסיס DNA משותף, ששם אנשים במרכז.

שבועיים לאחר אותו מפגש ראשון, החלטנו לשלב כוחות ולמסד את הקשר… יצאנו בייחד לדרך עם הפקת כנס המצוינות במשאבי  אנוש לשנת 2017, בידיעה שאנחנו הולכים לייצר יחד כנס משמעותי שלא נעשה בעבר. אכן, הפקת הכנס היתה עליית מדרגה משמעותית עבור העמותה, שעד אז אירגנה בעצמה את האירוע השנתי. באותה נשימה, היתה זו אבן דרך חשובה עבורנו באורין, שנבחרנו לעבוד יחד עם העמותה ולעלות מדרגה בעשייה עבור הקהילה המקצועית של מנהלי/ות משאבי האנוש בארץ.

שנה לאחר מכן ולאור ההצלחה, יצאנו לדרך עם כנס המצוינות לשנת 2018 בקפיצת מדרגה ענקית – גדילה בכמות האורחים, מעבר לאולם האירועים והכנסים VALLEY עוד כשהיה חדש מהניילונים והפקה מורכבת יותר לביצוע. מילה אחת יש לומר על הכנס הזה והיא – WOW! כך שמענו גם מכל האורחים, שהיו מרותקים למתרחש, נהנים מהפינוקים השונים שליקטנו עבורם וחווים יום שכל כולו אנשים – נטוורקינג, מפגשי קולגות, תוכן מקצועי מהשורה הראשונה וחגיגה משותפת באירוע גאלה ראשון מסוגו בארץ.

יש כל כך הרבה סוסים מנצחים בסיפור האהבה שלנו עם העמותה לניהול משאבי אנוש בישראל. כנראה זו הסיבה שבגינה אנחנו ממשיכים שנה אחר שנה לעבוד יחד.
ב-18.12.19 יתקיים כנס המצוינות השנתי שהפך לחגיגה אמיתית, שמחה וראויה לעוסקים בתחום.
כמדי שנה, צוות אורין, שכבר עומל על ההפקה במלוא המרץ, יהיה שם בכל רגע – לשרת, לתפעל, להניע, לתמוך ולהזיז הרים עבור לקוחותינו מהעמותה ועבור האורחים המיוחדים.
בסופו של דבר, וכמו תמיד – הכל זה אנשים.

נתראה בכנס המצוינות לשנת 2019!